«بسمه تعالی»

آخرین بروز رسانی: 10 خرداد 1395

ثبت نام :

 1. کلیه افراد علاقه مند به شرکت در همایش (با مقاله و بدون مقاله) باید از طریق فرم الکترونیکی ثبت نام علاقه مندی خود را اعلام نمایند. برای اطلاع از هزینه های ثبت نام به صفحه تعرفه های ثبت نام مراجعه کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی، اطلاعات واریز هزینه ثبت نام شامل شماره ارجاع واریز را به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید. هزینه های ثبت نام در همایش و فرم الکترونیکی ثبت نام پس از اعلام نتایج مقالات (بعداز 31 مزدادماه 1395) فعال خواهند شد.
 2. ثبت نام های همراه با مقاله پس از اعلام نتایج داوری مقالات قطعی خواهند شد (بعداز 31 مزدادماه 1395).
 3. ثبت نام هایی که شامل هزینه هستند ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل کنند و سپس شماره و تصویر فیش بانکی (در صورت مراجعه حضوری به بانک) و یا شماره پیگیری (در صورت پرداخت اینترنتی یا عابربانک) را به نشانی پست الکترونیکی موسسه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا ثبت نام ایشان قطعی شود.
 4. جهت اطلاع رسانی های آینده خواهشمندیم فرم خبرنامه (سمت راست پایین) را تکمیل و عضو خبرنامه شوید.

شماره حساب "موسسه آینده پژوهی جهان اسلام" جهت واریز هزینه ها در موعد مقرر اعلام خواهد شد.

 ارسال مقاله :

 1. برای ارسال مقاله ابتدا با مراجعه به صفحه راهنمای نگارش مقالات نسبت به دریافت فایل نمونه مقاله اقدام کنید.
 2. نتيجة داوري مقالات علاوه بر سیستم پذیرش مقالات از طريق اعلام در سايت همایش به نشانی Conf.iiwfs.com به نويسندگان مقاله اعلام مي‌شود. مقاله‌اي كه مورد پذيرش قطعي يا مشروط قرار مي‌گيرد، بايد با توجه به تصحيحات احتمالي مورد نظر داوران، (كه در سايت همایش اعلام مي‌گردد) بازنگري و تهيه شود و فايل مقاله كامل (با فرمت *.docx) با استفاده از قسمت ارسال مقاله موجود در سیستم پذیرش مقالات، به دبيرخانه همایش ارسال شود.
 3. موضوع مقاله میبایست مرتبط با محورهای تحقیقاتی همایش باشد. همچنین چکیده مقاله و اصل مقاله های خود را مطابق با تاریخ های مصوب همایش ارسال نمایید (تنها از طریق سیستم پذیرش مقالات).
 4. پیگیری وضعیت داوری مقالات و ارسال چکیده و اصل مقالات باید از طریق سامانه پذیرش مقالات صورت بگیرد.
 5. فايل مقاله بايد به گونه‌اي باشد كه در صورت نياز بتوان به راحتي و بدون كار اضافه‌اي آن را باز كرد، پرينت گرفت يا به چاپخانه تحويل داد. مقالات مي‌بايست فاقد شماره‌گذاري صفحات باشند.
 6. مقاله ارسال شده در همایش يا نشريه اي ديگر به چاپ نرسيده باشد.
 7. در مقالاتي که بيش از يک نويسنده دارند، نويسنده گان بايد يک نفر را به عنوان نويسنده عهده دار مکاتبات (مولف مسئول) مشخص کنند. در غير اين صورت نفر اول،ن ويسنده عهده دار مکاتبات شناخته خواهد شد.
 8. سامانه دریافت، پذیرش و بررسی مقاله ها : http://CMS.iiwfs.com/ می باشد. پژوهشگران گرامی میبایست چکیده های خود را در این سیستم ثبت و شناسه مربوطه را دریافت کنند، دریافت فایل اصل مقالات و بررسی وضعیت مقاله ارسالی با داشتن این شناسه منحصربفرد و تنها از طریق سیستم پذیرش مقالات در موعد مقرر امکانپذیر خواهد بود.
 9. خواهشمندیم تنها در صورت بروز مشکل و سوال با نشانی الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید، دریافت چکیده ها و مقالات از طریق ایمیل قابل قبول نمی باشد.
 10. در صفحه معرفی منایع مطالعاتی میتوانید به برخی پیوندهای مفید برای تحقیق و پژوهش دسترسی داشته باشید.
 11. به مقالاتی که بدون رعایت فرمت همایش بین المللی بحرانهای ژئوپلتیکی جهان اسلام تهیه  شده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 12. فهرست نهایی مقالات پذیرش شده در صفحه مربوطه اطلاع رسانی خواهند شد و همچنین کاربران محترم میتوانند اصل مقالات را از سیویلیکا دریافت دارند.
 13. در صفحه پرسش و پاسخ های متداول میتوانید به سوالات عمومی که ممکن است برای کاربران محترم مطرح شود دسترسی داشته باشید.
e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید