دکتر سیدحمزه صفوی دبیراجرایی همایش بین المللی بحران های ژئوپلیتیکی جهان اسلام در حاشیه جلسه شورای سیاستگذاری این همایش از تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات تا بیستم خرداد ماه خبر داد.

 

دکتر سیدحمزه صفوی گفت:

با توجه به حجم بالای چکیده هایی که به دبیرخانه همایش ارسال می شود و تقاضای علاقمندان، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان رشته های علوم جغرافیایی، علوم سیاسی و روابط بین الملل، در جلسه شورای سیاستگذاری همایش تصمیم به تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات گرفته شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران اظهار داشت:

تاکنون استقبال خوبی از این همایش در میان جامعه علمی به عمل آمده و دهها چکیده مقاله با عناوین ناظر بر بحران های بزرگ جهان اسلام به دبیرخانه همایش رسیده است؛ با توجه به تمدید مهلت ارسال مقالات، از همه محققان، اساتید و جامعه علمی کشور بخصوص اساتید و اندیشمندان رشته های مختلف که برای رفع تهدیدها و بحران های جهان اسلام راهکار دارند دعوت می کنیم چکیده مقالات خودشان را از طریق درگاه اینترنتی www.iiwfs.com  ارسال نمایند.

مدیرعامل موسسه آینده پژوهی جهان اسلام خاطرنشان کرد:

مقالات منتخب همایش در مجلات معتبر علمی و پژوهی به چاپ خواهد رسید و به مقالات پذیرفته شده گواهی اعطا خواهد شد.
گفتنی است دکتر سیدیحیی(رحیم)صفوی رییس موسسه آینده پژوهی جهان اسلام، دکتر محمدرضا حافظ نیا رییس قطب علمی جغرافیای سیاسی دانشگاه تربیت مدرس، دکتر جمیله توکلی نیا رییس دانشکده علوم زمین دانشگاه شهید بهشتی، دکتر محمدحسین پاپلی یزدی از جغرافیدانان برجسته جهان و دکتر الهه کولایی مدیرگروه مطالعات منطقه ای دانشگاه تهران از جمله اساتید عضو شورای سیاستگذاری این همایش هستند.

همایش بین المللی بحران های ژئوپلیتیکی چهان اسلام به همت موسسه آینده پژوهی جهان اسلام و با مشارکت موثر دانشگاه شهید بهشتی در آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.
ناپایداری قدرت، سیاست و مرزهای سیاسی در جهان اسلام، توسعه تهدیدات و ناامنی در جهان اسلام و تأثیر بحران ها در توسعه تروریسم در جهان اسلام از جمله محورهای این همایش بین المللی است.

همچنین در این همایش به نقش دولت ها و بازیگران مداخله گر فرامنطقه ای به عنوان یکی از ریشه های بحران های ژئوپلیتیکی جهان اسلام نظیر شکل گیری گروهک های تکفیری مانند داعش پرداخته خواهد شد/پایان خبر

e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید