بحران ژئوپليتيكي حاصل منازعه و كشمكش كشورها و گروههاي سياسي ـ فضايي و بازيگران سياسي بر سر كنترل و تصرف يك يا چند ارزش و يا عامل جغرافيايي است. بحرانها داراي منشا مختلفي بوده و انواع مختلف نيز دارا هستند. بحرانها از لحاظ كاركردي منجر به خروج سيستم از حالت تعادل، و بروز اخلال در وضعيت عادي و فرآيندهاي فضاي جغرافيايي و زيستگاه انسانها مي‌گردند. اولین همایش بین المللی بحرانهای ژئوپلیتیکی جهان اسلام در تاریخ 24 و 25 آبان ماه 1395 توسط موسسه آینده پژوهی جهان اسلام و با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب و معرفی همایش >>>

«آخرین مهلت دریافت اصل مقاله ها تا 20 شهریورماه 1395 تمدید شد»

ثبت نام شرکت در اولین همایش بین المللی بحران های ژئوپلیتیکی جهان اسلام آغاز شد.

اولین همایش بین المللی بحران های ژئوپلیتیکی جهان اسلام، با شرکت اندیشمندان و فرهیختگان داخلی و خارجی، جمعی از سفرای کشورهای اسلامی و علاقمندان به تحولات جهان اسلام برگزار میگردد.
تاریخ برگزاری: 24 و 25 آبان ماه
ساعت برگزاری: 8/30 الی 17
مکان: دانشگاه شهید بهشتی،مرکز همایش های بین المللی

نحوه ثبت نام: علاقمندان به شرکت در این همایش، جهت صدور کارت ویژه شرکت در همایش می بایست اطلاعات درخواستی شامل (نام و نام خانوادگی، کد ملی، تحصیلات، عنوان سازمانی،شماره تماس، پست الکترونیک) را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.
مهلت ثبت نام:17تا 19 آبان ماه
هزینه ثبت نام: ثبت نام رایگان می باشد. (هزینه ثبت نام برای هر نفر حدود 100 هزار تومان شامل دو روز پذیرایی نهار و میان وعده و پکیج همایش  و سایر هزینه ها می باشد که جهت فراهم آوردن فرصت مناسب برای پژوهشگران و علاقمندان به شرکت در همایش، هیچ هزینه ای از شرکت کنندگان دریافت نخواهد شد).
*** جهت شرکت در همایش  ثبت نام ضروری است و کارت های صادره در روز همایش توزیع خواهد شد.***

e-max.it: your social media marketing partner

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید